Registrácia učiteľa (metodická časť)

Registrácia otvorená do 10. 6. 2023!Objednávka stravovania

Objednávanie obedov bolo ukončené.

Informácie pre učiteľov v publiku

Ako postupovať:
1) Registrujte sa na jeden alebo obidva dni konferencie na jej hlavnej stránke. Program na jednotlivé dni sa môže mierne líšiť (budú rozdielne workshopy).
 
2) Registrácia pre učiteľov je bezplatná.
 
3) Do 5 pracovných dní dostanete od organizátorov potvrdzujúci mail o zaregistrovaní.
 
4) Registrovaní účastníci dostanú certifikát o účasti, konferenčný balíček, rezervované miesto v prednáškovej sále a malé občerstvenie v prestávkach.
 
5) Na podujatí sú vítaní aj učitelia bez registrácie, získajú certifikát o účasti, ale nebudeme im vedieť garantovať služby v bode 4 (aj keď sa budeme veľmi snažiť, aby dostali všetko).
 
6) Učitelia sa môžu bez obmedzenia zúčastniť na celom dni alebo len na jednom obsahovom bloku (napr. len doobeda alebo len poobede).
 
7) Obed v Bratislave - ak ste si objednali obed, pri registrácii dostanete obedový lístok. Objednané obedy sa budú podávať v bufete EU od 12:30 (použite hlavný vchod do EU, po schodoch hore, odbočte do chodby vpravo, bufet je asi o 20 m za presklenou stenou. V bufete si môžete zakúpiť jedlo aj priamo. Ďalšou možnosťou sú reštaurácie, jedálne a bistrá na druhej strane Dolnozemskej cesty.
 
8) Obed v Poprade: odporúčame, aby ste si objednali obed samostatne formou denného menu v reštaurácii High Tatras tu: https://aquacity.sk/sluzby/menu/. Reštaurácia High Tatras sa nachádza priamo pred vstupom do Aquaparku. Cena 1 obeda je od 6,50 EUR (podľa druhu jedla, najdrahšie je business menu za 11 EUR). Pri objednaní denného menu:
  • máte na výber zo 4 jedál (vegetariánske, vegánske alebo aj bezlepkové)
  • denné menu (polievka a hlavné jedlo) sa podáva v pondelok – piatok v čase od 11:30 – 14:00 hod.
  • denné menu si môžete objednať telefonicky na tel.č. +421 52 285 5563 a vyzdvihnúť si ho osobne v reštaurácii, nechať si ho priniesť Woltom alebo Food Pandou, alebo požiadať naše kolegyne na registrácii, aby Vám jedlo vyzdvihli a priniesli ku konferenčnej miestnosti. Budeme mať dostatočne dlhú obednú prestávku aj na to, aby ste si jedlo v pokoji skonzumovali v reštaurácii.
  • Doklad o zaplatení (pokladničný blok) Vám vydá reštaurácia.
  • Menu na budúci týždeň ešte nie je zverejnené, ale predstavu o ponuke viete získať z menu na tento týždeň, ktoré je zverejnené na vyššie uvedenej stránke.

 

Vyhľadávanie

Kontakt

Journal of Language and Cultural Education Journal of Language and Cultural Education
Department of English Language and Literature
Faculty of Education
Priemyselna 4
P. O. BOX 9
918 43 Trnava
SLOVAKIA
+421 948 632253